Poznajcie rozwiązania, które opracowaliśmy z myślą o osobach chorujących onkologicznie, lekarkach, lekarzach, specjalistach branży kosmetologicznej

Celem stworzenia narzędzi była: poprawa jakości życia u pacjentek_pacjentów z niepełnosprawnością w trakcie leczenia onkologicznego przez stworzenie rozwiązań wspierających pielęgnację skóry.

W poradniku znajdziesz najważniejsze informacje z zakresu kosmetologii, psychologii, onkologii i dietetyki, dla osób chorujących onkologicznie bardzo przydatny planer pielęgnacji ciała.

Ze ścieżki współpracy dowiesz się z kim i jak współpracować, aby dbać o swoją skórę. Zajrzyj także do instrukcji stosowania innowacji – to ułatwi Ci korzystanie z poszczególnych elementów rozwiązania. Współpraca z lekarzami(-kami) (specjalizującymi się głównie w onkologii, dermatologii); kosmetyczkami, kosmetologami(-żkami) i osobami chorującymi onkologicznie – pozwoliła na stworzenie rzetelnego, przydatnego rozwiązania.

OPIS INNOWACJI I POSZCZEGÓLNE NARZĘDZIA DO POBRANIA:

INDYWIDUALNY PLANER PIELĘGNACJI: Indywidualny Planer Pielęgnacji_08.2023 r.

INSTRUKCJA STOSOWANIA PLANERA: GD-instrukcja-stosowania_PLANERA_Fundacja-Otulina_11.2022(1)

PORADNIK Z ZAKRESU KOSMETOLOGII ONKOLOGICZNEJ: Poradnik z zakresu kosmetologii onkologicznej_08.2023 r.

ŚCIEŻKA WSPÓŁPRACY ZE SPECJALISTAMI: Sciezka-wspolpracy-_po-etapie-testowania_24.11.2022-r

INSTRUKCJA INNOWACJI: GD-instrukcja-stosowania_Fundacja-Otulina_26.10.2022

Innowacja Fundacji Otulina była realizowana w ramach projektu „Inkubator Innowacji Społecznych Generator Dostępności” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa IV Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, Działanie 4.1 Innowacje społeczne przez Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych w partnerstwie z Województwem Wielkopolskim – Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Poznaniu.

Źródła informacji: