Serdecznie zapraszamy do skorzystania ze spotkania online, które odbędzie się 23 października 2023 . (poniedziałek), g. 18.00

Jakie zagadnienia poruszymy?

• Motywacja i wsparcie pacjentów uzależnionych od tytoniu
  • Jak ograniczać palenie?
  • Dlaczego nie warto palić w trakcie chemioterapii?
  • Sposoby na dbania o zdrowie
  • Jakie zasady warto wcielić w życie?

Podczas spotkania będzie możliwość włączenia się w dyskusję.

Zapisy przyjmujemy do 23 października do g. 10.00:

• mailowo: kontakt@fundacjaotulina.pl
    • telefonicznie: 797 275 330
    • za pośrednictwem Messengera

Dodatkowe informacje:
– Udział w spotkaniu online jest dobrowolny i bezpłatny**.
– Po zapisaniu się otrzymacie Państwo link do rejestracji na platformie ClickMeeting, za pomocą której zostanie zorganizowane spotkanie online.
– W przypadku trudności technicznych prosimy o kontakt telefoniczny.

LINK DO FORMULARZA ZAPISÓW:

Spotkanie poprowadzą:

BEATA MACIEJEWSKA – absolwentka psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz studiów podyplomowych z psychoonkologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.
Doświadczona psycholog/psychoonkolog. Od kilkunastu lat pomaga chorym, a w szczególności chorym onkologicznie oraz ich bliskim.

Dr hab. Dariusz Iżycki prof.UMP – Fundator i Prezes Zarządu Fundacji Otulina; Dyrektor programów merytorycznych Fundacji.

Moderatorka:
Małgorzata Sajkiewicz, Fundacja Otulina.

Kilka słów o organizatorze:
Misją i celem nadrzędnym Fundacji Otulina jest zapewnienie wszechstronnej opieki i kompleksowej pomocy dorosłym pacjentom onkologicznym i ich rodzinom oraz ułatwienie dostępu do diagnostyki
i terapii medycznych. Dobroć i wsparcie udzielone ludziom cierpiącym jest jak Otulina. Otaczając pacjentów oraz ich bliskich troskliwą opieką, zapewnia im niezawodne poczucie bezpieczeństwa.

Więcej o Fundacji można przeczytać na stronie: www.fundacjaotulina.pl

Kontakt:
tel. 797275330 lub e-mail: kontakt@fundacjaotulina.pl

** Udział w spotkaniach online jest bezpłatny.
Niemniej jednak, jeśli weźmiesz udział
w spotkaniu i w Twojej ocenie będzie ono wartościowe – możesz podziękować i przyczynić się do organizacji podobnych spotkań w przyszłości, wpłacając darowiznę (dowolnej wysokości):

– korzystając z opcji szybkiej wpłaty online: https://fundacjaotulina.pl/wesprzyj/

– wykonując przelew tradycyjnie:
Fundacja Otulina
ul. Karpia 22F/79,
61- 619 Poznań
Konto bankowe (mBank):
39 1140 2004 0000 3402 7705 1253

Tytuł przelewu:
„Darowizna na działalność statutową Fundacji Otulina”

Spotkajmy się!