Zapraszamy do skorzystania z konsultacji dietetycznych i psychologicznych!

KONSULTACJE online z PSYCHOLOGIEM, PSYCHOONKOLOGIEM – Panią Beatą Maciejewską, realizowane będą w poniedziałki w godz. 17:00-20:00

luty: 6, 20
marzec: 6, 20
kwiecień: 3,17
maj: 8, 22
czerwiec: 5,19
sierpień: 7, 21
wrzesień: 4, 18
październik: 2, 16
listopad: 6, 20
grudzień: 4, 18

*jedna wizyta: do 50 min, sposób realizacji do uzgodnienia (za pośrednictwem ClickMeeting, Skype lub telefonicznie)

Zakres konsultacji psychologicznej/psychoonkologicznej m.in.:

• odnalezienie się w nowej sytuacji,
  • radzenie sobie z emocjami w chorobie,
  • radzenie sobie ze stresem w chorobie,
  • rozumienie i oswajanie lęku,
  • budowanie poczucia nadziei i bezpieczeństwa,
  • komunikacja w rodzinie, z bliskimi,
  • dbałość o komfort, rozwój własny i jakość życia.

KONSULTACJE online z dietetykiem klinicznym

Zakres konsultacji dietetycznej m.in.:

• wywiad żywieniowo-zdrowotny,
  • najczęściej popełniane błędy żywieniowe i uzgadnianie rozwiązań,
  • uzyskanie odpowiedzi na pytania związane ze sposobem żywienia i stylem życia,
  • wprowadzanie w życie dobrych nawyków żywieniowych,
  • zalecenia dietetyczne, w tym zalecenia w kontekście choroby nowotworowej

ZASADY KORZYSTANIA:

W celu umówienia konsultacji indywidualnej,  tym terminu: prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 797 – 275 – 330

lub przez e-mail: kontakt@fundacjaotulina.pl

CENNIK USŁUG:

• Konsultacja dietetyczna o wartości 140,00 zł brutto
  • Konsultacja psychologiczna, psychoonkologiczna o wartości 160,00 zł brutto. Cena dla odbiorcy/klienta: 50,00 zł

Prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 797 – 275 -330, po g. 13.30) celem uzgodnienia zapłaty.

Zapłata za konsultację pomoże i przyczyni się do organizacji wsparcia dla pacjentek_pacjentów onkologicznych oraz ich bliskich.

Aby wspierać cele statutowe Otuliny można wpłacać DAROWIZNY:
– korzystając z opcji szybkiej wpłaty online: https://fundacjaotulina.pl/wesprzyj/
– wykonując przelew tradycyjnie:
Fundacja Otulina, Karpia 22 F/79, 61-619  Poznań

Konto bankowe (mBank):
39 1140 2004 0000 3402 7705 1253

Tytuł przelewu:
„Darowizna na działalność statutową Fundacji Otulina”

[aktualizacja informacji o oferowanym wsparciu z dnia 1 lutego 2023 r.]

Fundacja Otulina realizuje ofertę edukacyjną obejmującą także.:

• Szkolenia dla opiekunów dorosłych pacjentów onkologicznych(w trybie weekendowym)
  • Warsztaty psychoonkologiczne dla dorosłych pacjentów onkologicznych, ich rodzin / opiekunów.
  • Warsztaty z kosmetologii onkologicznej dla kosmetologów.

Warsztaty / szkolenia odbywają się w grupach max. 8 – osobowych, co daje możliwość prowadzenia ich w komfortowych warunkach.

Terminy szkoleń, warsztatów – ustalane są w odpowiedzi na zapotrzebowanie w wybranym temacie.

Osoby i organizacje zainteresowane poznaniem szczegółów zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza poniżej:

Zapraszamy również do innej możliwości komunikacji z nami za pomocą zakładki KONTAKT. Odpowiemy na każde zgłoszenie.