Jesteśmy gotowi na współpracę z osobami fizycznymi, organizacjami pozarządowymi, instytucjami, firmami w obszarze celów statutowych Fundacji.

Zachęcamy do współpracy i wparcia naszych działań poprzez:

• podejmowanie wspólnych inicjatyw (np. projekty, kampanie informacyjne, akcje edukacyjne) na rzecz osób chorych onkologicznie i ich rodzin,
  • współpracę projektową,
  • wsparcie finansowe i/lub materialne,
  • wolontariat,
  • pomoc w organizowaniu i realizowaniu wydarzeń w zakresie celów statutowych Fundacji.

Dziękujemy za zrozumienie, życzliwość i otwartość na potrzeby osób chorych onkologicznie i ich rodzin!

Zostań wolontariuszką / wolontariuszem

Wolontariat w Fundacji Otulina obejmuje m.in.:

• włączenie się w pisanie projektów w obszarze misji i celów statutowych Fundacji,
  • współprowadzenie profilu Otuliny w mediach społecznościowych,
  • redagowanie artykułów z dziedziny nauk medycznych i nauk o zdrowiu oraz nauk humanistycznych i społecznych,
  • pomoc przy koordynacji szkoleń, warsztatów i konferencji,
  • pomoc w przygotowaniu i realizacji przedsięwzięć, kampanii społecznych.

Czy warto do nas dołączyć? Oto lista korzyści dla wolontariusza / wolontariuszki:

• wsparcie specjalistów z różnych dziedzin,
  • zdobycie bogatego doświadczenia w rozwijającej się organizacji,
  • możliwość elastycznego czasu wolontariatu – do indywidualnego ustalenia,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • zaświadczenie potwierdzające odbycie wolontariatu

Z każdym wolontariuszem / wolontariuszką podpisujemy porozumienie o współpracy.

Jak zostać wolontariuszką / wolontariuszem Fundacji Otulina? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się poniżej:

Dołącz do zespołu Otuliny

Zapraszamy do współpracy osoby zainteresowane działalnością Fundacji Otulina i rozwojem jej obszarów strategicznych (określonych w misji i celach). Poszukujemy specjalistów, ekspertów i praktyków (w szczególności w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu oraz w obszarze nauk społecznych), których zainteresują nasze aktualne projekty:

• E – Kompendium wiedzy Otuliny (baza wiedzy o raku, nieOtulaj Raka: portal edukacyjny, specjalistyczne porady i dobroczynne działania wspierające pacjentów i ich rodziny)
  • Czasopismo popularno – naukowe: Otulina
  • Poradnie konsultacyjne Otuliny (np. wsparcie psychoonkologa, dietetyka, genetyka, prawnika, kosmetologa: dla pacjentów i ich rodzin; w zależności od potrzeb i możliwości Fundacji)

Jak się do nas zgłosić? Najlepiej skorzystać z formularza dostępnego poniżej:

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.
Zakres merytoryczny i forma współpracy będą uzgadniane indywidualnie.

Współpraca z biznesem. Partnerstwo.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY organizacje pozarządowe, przedsiębiorstwa, przedstawicieli administracji publicznej i środowisk naukowych oraz mediów, w obszarze celów statutowych Fundacji Otulina. Współpraca może przybierać różnorodne formy. Wśród nich wyróżniamy m.in.:

• wymianę doświadczeń oraz konsultacje merytoryczne, związanych z programami naszej Fundacji,
  • działalność naukowo – badawczą,
  • realizację wspólnych akcji, kampanii, konferencji oraz projektów (w tym dofinansowanych ze środków UE),
  • sponsoring,
  • patronat,
  • wymianę usług.

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ PARTNEREM FUNDACJI OTULINA?

Współpraca to szereg obupólnych korzyści i satysfakcja z realizacji danego przedsięwzięcia. Współpracujemy [jeśli Państwa cele i działania są zbieżne z celami Fundacji Otulina] po to by, m.in.:

• dzielić się wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem,
  • realizować projekty np. badawcze, społeczne czy edukacyjne i odpowiadać na wyzwania współczesnego świata,
  • poszerzać perspektywy działania przydatne np. w analizie strategicznej organizacji/firmy,
  • budować i rozwijać wizerunek firmy/instytucji społecznie odpowiedzialnej.

JAK ZOSTAĆ PARTNEREM FUNDACJI OTULINA?

Dołączenie do grona partnerów następuje z inicjatywy naszej lub przyszłego Partnera. Po uzgodnieniu wspólnych celów i obszarów partnerstwa jest możliwość zawarcia formalnego porozumienia o współpracy. Szczegóły współpracy są uzgadniane indywidualnie.

Zainteresowane podmioty prosimy o uzupełnienie formularza dostępnego poniżej:

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania prosimy o uwzględnienie ich w formularzu lub o kontakt mailowy: kontakt@fundacjaotulina.pl
WAŻNE: Odpowiadamy na wybrane i poważne zapytania dotyczące współpracy.
Nie finansujemy działalności organizacji pozarządowych / instytucji w oparciu o przesłane oferty sponsoringowe oraz listy z prośbą o dotacje.